Bir ticari kredi kartının değeri

Bu kadar çok kredi kartı çeşidi arasında en çok hafife alınanlardan biri ticari kredi kartının değeridir. Pek çok kişi işletme kredi kartı başvurusunda bulunmayı tercih etmez çünkü işletme sahipleri veya işletme yöneticileri için belirli bir hedef pazara sahip olmanın yanı sıra kullanımı karmaşık görünmektedir. Ticari kredi kartları, diğer kredi kartlarına göre daha fazla gereksinim ve faize sahip olsa da, sanılanın aksine doğru kullanıldığında çok faydalı olabilir.

Reklam

Ticari kredi kartı nedir?
Temel olarak, ticari kredi kartı iş adamlarının tüketimi içindir. Ticari kredi kartı, normal kredi kartına göre yüksek limit ve düşük faiz oranlarına sahiptir. Bir ticari kredi kartı, seçim şekline bağlı olarak birçok otomatik fayda da sağlayabilir.

Reklam

Bir ticari kredi kartının değeri

İşadamlarına veya iş kurma yolundaki kişilere yönelik olduğu için, bir işletme kredi kartı bu küçük işletmelere kesinlikle fayda sağlayabilir


İşadamlarına veya iş
kurma yolundaki kişilere yönelik olduğu için, bir işletme kredi kartı bu küçük işletmelere kesinlikle fayda sağlayabilir. Bir işletme kredi kartı, nakit akışını iyileştirirken ödemeleri uzatarak tomurcuklanan işletmeye yardımcı olur. Ticari kredi kartı, güvenilir bir kredi kartı imajının yanı sıra, ayrıntılı raporlara sahip olması ve kaliteli müşteri hizmeti vermesiyle övünür.

İşletme kredi kartı, limit ve düşük faiz oranlarının yanı sıra küçük işletmeler için birçok alternatif ve sayısız kredi seçeneği sunar. Bir işletme kredi kartı aynı zamanda, kendi işini kurmaya başlayan kişilerin kredi tabanını yakından takip ederken büyümelerine yardımcı olmak için hazırlanmış büyük şirketlere de hitap eder.

Ticari kredi kartlarını basitleştirme
Bir kredi kartı başvurusunda bulunduğunuzda, anında tüm soruları yanıtlama şansı elde etmek için bankaya gitmek gerçekten işe yarar


Ticari kredi kartlarını
basitleştirme
Bir kredi kartı başvurusunda bulunduğunuzda, anında tüm soruları yanıtlama şansı elde etmek için bankaya gitmek gerçekten işe yarar. Ancak ticari kredi kartı, her zaman hareket halinde olan iş adamları için olduğundan, birçok ticari kredi kartı düzenleyicisi, ticari kredi kartları için çevrimiçi başvurular sunar. Ticari kredi kartı başvurusu yapıldığında bankaya gidilmesine gerek yoktur. Banka temsilcisi ile görüşmek için sıra beklemenize de gerek yok. Online işletme kredi kartı başvurusunda bulunduğunuzda tek yapmanız gereken, evinizin veya ofisinizin rahatlığında küçük işletme veya kurumsal kredi gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyan işletme kredi kartı seçeneğini seçmektir. Başlangıçtaki işinizle ilgilenmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış güvenli, emniyetli ve basit süreçler sunmanın yanı sıra, çoğu çevrimiçi ticari kredi kartı, çevrimiçi ödeme ve raporlama gibi ticari kredi kartı sahibinin rahatlığı için erişilebilir özellikler sunar. Özelleştirilmiş şirket logoları ve anında paraya erişim de çevrimiçi olarak mevcuttur. Diğer çevrimiçi işletme kredi kartları, kolay izleme ve erişim için ayrıntılı raporlama özellikleri sunar.

Çoğu ticari kredi kartı başvurusu, ilk yıl için ücretsiz ücret sunar ve önceden belirlenmiş bir harcama limiti veya finansman ücreti içermez. Diğer ticari kredi kartları, üyenin işletmesi için seyahat, alışveriş ve diğer ödüllere yönelik puanlar kazanmasına olanak tanıyan uygulanabilir bir üyelik ödül programı sunar. Bu işletme kredi kartlarından bazıları, küçük işletmelere hem nakit hem de çek alımları için en düşük + %1,99’a varan rekabetçi bir APR’de 100.000$’a kadar bir kredi limiti sunar; Hattın %100’ü nakit olarak kullanılabilir ve teminat istenmez. Ticari kredi kartı sahibi veya müşteri, hesaba erişmek için bir kartın yanı sıra ücretsiz çekler alabilir. Günlük tasarruflar veya özel tasarruflar, açık onaylar, yıllık ücret yok, tüm uygun satın alımlarda yüzde 5’e varan indirimler ve kart üyeliğinin yılın ilk yarısında satın alımlarda %0 başlangıç ​​yıllık yüzde oranı (APR), harika tekliflerden bazılarıdır. çoğu ticari kredi kartından.

Ticari kredi kartı düzenleyicilerinin çoğu çok değerli fırsatlar sunsa da, öncelikle işletmenizin neye ihtiyacı olduğunu araştırmak çok önemlidir


Ticari kredi kartı
düzenleyicilerinin çoğu çok değerli fırsatlar sunsa da, öncelikle işletmenizin neye ihtiyacı olduğunu araştırmak çok önemlidir. Ticari kredi kartınız ister envantere yatırım yapmak ister sadece maaş bordrosu için olsun, hemen hemen her şeyin üstesinden gelebilecek esnek bir işletme kredi kartı aramak önemlidir. İster doğrudan bankaya gitmeyi, ister çevrimiçi bir ticari kredi kartı başvurusu yapmayı tercih edin, doğru kredi kartı ürününü olabildiğince kolay ve rahat bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için bir dizi önde gelen ticari kredi kartı tedarikçisi vardır.

Bir yanıt yazın