Yazılım İncelemesi: Xcelerator Daha İyi Excel Çalışma Kitapları Oluşturur mu?

Düzenli olarak Excel çalışma kitaplarını kullanıyorsanız ve biçimlendirme ve analizle ilgili mekanik, zaman alıcı görevleri yapmak için harcadığınız zamandan bıktıysanız, yardım yakındır. Microsoft Sertifikalı İş Çözümleri Ortağı olan Veri Sunum Ürünleri, sıradan adımları dakikalar içinde hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiren beş üründen oluşan bir paket olan Xcelerator’ı geliştirdi.

Xcelerator kurulumu çok kolay ve kullanımı öğrenmesi kolay. EZ-Format, EZ-Chart, EZ-Pivot, EZ-Calc ve EZ-Stat’tan oluşur. EZ-Format’ın daha iyi ara toplamı, iki düzineden fazla Excel biçimlendirme ve analiz geliştirmesinden yalnızca biridir; EZ-Chart ise verileri otomatik olarak özetler ve aynı şekilde biçimlendirilmiş, kullanıcı tarafından özelleştirilmiş Excel çizelgeleri oluşturur. EZ-Pivot, saniyeler içinde biçimlendirilmiş PivotTable’lar, PivotChart’lar ve Drill çalışma sayfalarını oluştururken EZ-Calc, Excel formülleri ve elle oluşturulamayacak kadar zaman alan yedi farklı hesaplanmış alan oluşturur. Son olarak, EZ-Stat seçilen sayısal alanlar için toplam, sayı, ortalama, maks, min, standart sapma ve medyan değerlerini oluşturur. Xcelerator’ın güzelliği, orijinal Excel verilerini değiştirmeden sihrini gerçekleştirmesidir.

Yazılım İncelemesi: Xcelerator Daha İyi Excel Çalışma Kitapları Oluşturur mu?

Doğrudan Excel’in içinden çalışan Xcelerator’ın ürün grubu yalnızca zamandan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Excel’in biçimlendirme ve analiz yeteneklerini de geliştirir


Doğrudan Excel’in içinden
çalışan Xcelerator’ın ürün grubu yalnızca zamandan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Excel’in biçimlendirme ve analiz yeteneklerini de geliştirir. Örneğin, yazılım, verilerin alt kümelerini kolayca çıkarabilir veya verileri birden çok çalışma kitabına bölebilir. Ayrıca, yeniden kullanabileceğiniz çalışma kitabı biçimlerini şeffaf bir şekilde oluşturur. Bunun etkisi, 60 saniye gibi kısa bir sürede yeni veriler için aynı şekilde biçimlendirilmiş çalışma kitaplarını yeniden oluşturabilmenizdir. Başka bir deyişle, yalnızca Excel kullanmanın aksine, belirli bir alan kümesi için verileri biçimlendirmek için harcadığınız zamanı asla kaybetmezsiniz.

Alt çizgi? Xcelerator, Excel’i bilmenin ve anlamanın yerini tutmaz, ancak Excel’in özelliklerini size inanılmaz miktarda zaman kazandıracak şekilde geliştirir. Yazılım, çoğu Excel kullanıcısının başlıca sorunlu noktalarına gerçekten hitap ediyor, örneğin:

* Çoğu Excel özelliğinin uygulanması için gereken süre;
* Excel’de yapılan işin yeniden kullanılabilirliğinin hemen hemen olmaması; ve
* Excel’in sık ve aynı şekilde gerçekleştirilen adımları otomatik olarak gerçekleştirmediği bilgisi


* Çoğu Excel
özelliğinin uygulanması için gereken süre;
* Excel’de yapılan işin yeniden kullanılabilirliğinin hemen hemen olmaması; ve
* Excel’in sık ve aynı şekilde gerçekleştirilen adımları otomatik olarak gerçekleştirmediği bilgisi.

Ayrıca, yazılım yükseltmelerinin 50 ila 200 ABD Doları veya daha fazlasına mal olabileceği bu gün ve çağda, Veri Sunum Ürünleri, ürün geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri için ömür boyu ücretsiz güncellemeler içerir.

Xcelerator’ı kullandığınızda, Excel Çalışma Kitaplarını biçimlendirmek için önemli ölçüde daha az zaman harcarsınız – bu, verilerinizi analiz etmek ve şirketinizin kârlılığını iyileştirmek için uygulanabilir öneriler geliştirmek için daha iyi harcanabilecek zaman


Xcelerator’ı kullandığınızda, Excel
Çalışma Kitaplarını biçimlendirmek için önemli ölçüde daha az zaman harcarsınız – bu, verilerinizi analiz etmek ve şirketinizin kârlılığını iyileştirmek için uygulanabilir öneriler geliştirmek için daha iyi harcanabilecek zaman ayırmalısınız.