Iphone Yazılım İndirmeleri

Apple, bu sefer Iphone ile Ipod çizgisinde devam etti. Apple teknolojisinin bu en son evrimi bir cep telefonu, müzik çalar, film oynatıcı olarak çalışır ve hatta size internet erişimi sağlar. Iphone, özellikle yazılım indirmeleri dikkate alındığında, insanlara geleceğin teknolojisinin tadına gerçekten varmıştır.

Apple kısa süre önce hiçbir üçüncü taraf kuruluşun Iphone için yazılım üretmesine izin vermeyeceklerine karar verdi. Bunun yerine, tüm yazılımları kendileri yaratmayı planlıyorlar ve üçüncü taraf adamlar, çevre birimlerinin üretimi ile sınırlı olacak. Her ne kadar olursa olsun, Iphone yazılımı girişimci hackerlar tarafından ele geçirilmiştir ve artık Iphone’un Apple tarafından amaçlananlar dışındaki hücre ağlarında kullanılmasına izin verecek yazılımları internet üzerinden satın almak mümkündür. Bu, fiyat planları vb. ile daha fazla özgürlüğe izin verdiği için Iphone sahipleri için karışık bir nimettir, ancak Apple, bu ayarlamaların Iphone’unuzun garantisini anında geçersiz kılacağını zaten açık bir şekilde belirtti.

Iphone Yazılım İndirmeleri

Apple’ın önümüzdeki birkaç ay içinde Iphone yazılımında bir güncelleme duyurması bekleniyor


Apple’ın önümüzdeki birkaç
ay içinde Iphone yazılımında bir güncelleme duyurması bekleniyor. Bu güncellemenin asıl amacının, bilgisayar korsanlarının bu erken sürümlerde donanım yazılımının kilidini açmak için kullandıkları arka kapıyı kapatmak olduğu düşünülüyor. Güncellemenin diğer ana özelliğinin, birkaç yıldır diğer cep telefonlarında mümkün olan bir şey olan, Iphone sahiplerinin doğrudan internetten medya indirmelerini sağlayan Itunes yazılımıyla uyumlu olması bekleniyor.

Apple, Iphone yazılımını ve arayüzünü sürekli olarak güncellemeyi ve bu güncellemeleri internet üzerinden ücretsiz indirme olarak düzenli olarak kullanıma sunmayı planladığını duyurdu. Bu sık güncellemelerin ana nedeninin bilgisayar korsanlarını sistemden uzak tutmak olduğu düşünülüyor, ancak büyük olasılıkla sadece Sony’nin PSP’sine benzer bir durumla sonuçlanacak ve bazı modellerde hacklenebilir bellenime sahip oldukları için daha çok aranıyor. Bu, Sony ve bilgisayar korsanları arasında bir ileri geri bir oyunla sonuçlandı ve muhtemelen Apple’ın önümüzdeki aylarda kendilerini bulacağı türden bir senaryo.

Herhangi bir Iphone sahibi için, bu şaşırtıcı teknoloji parçası için daha fazla heyecan verici yazılım geliştirmeleri duyurulduğunda ve uygulandığında hayat daha da heyecanlı hale gelecektir


Herhangi bir Iphone
sahibi için, bu şaşırtıcı teknoloji parçası için daha fazla heyecan verici yazılım geliştirmeleri duyurulduğunda ve uygulandığında hayat daha da heyecanlı hale gelecektir.