Adobe Grafik Tasarım Web Sitesi Yazılımı Yaratıcılığınızı Akışına Bırakır

İster bir web geliştiricisi, bir grafik tasarımcısı veya bir sanatçı olun, işi halletmenize yardımcı olması için şüphesiz Adobe yazılımına güvendiniz. Artık tasarım dünyası, hemen hemen her ortamda çalışmanıza izin vermek için tamamen entegre edilmiş bir bilgisayar grafik tasarım araçları koleksiyonu olan Adobe Creative Suite 3 hakkında uğultu yapıyor.

Adobe, çeşitli profesyonellerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış altı farklı CS3 sürümü sunar. Altı sürümleri şunlardır:

Adobe Grafik Tasarım Web Sitesi Yazılımı Yaratıcılığınızı Akışına Bırakır

Adobe Creative Suite 3 Design Premium – Mobil, Web ve basılı yayıncılık alanında çalışan tasarımcılar için geliştirilen CS3 Design Premium, InDesign, Photoshop, Illustrator, Flash, Dreamweaver ve Acrobat’ın profesyonel veya genişletilmiş sürümlerini içerir


Adobe Creative Suite
3 Design Premium – Mobil, Web ve basılı yayıncılık alanında çalışan tasarımcılar için geliştirilen CS3 Design Premium, InDesign, Photoshop, Illustrator, Flash, Dreamweaver ve Acrobat’ın profesyonel veya genişletilmiş sürümlerini içerir.

Adobe Creative Suite 3 Design Standard – Öncelikle baskı alanında çalışan profesyoneller için mükemmel olan CS3 Design Premium, InDesign, Photoshop, Illustrator ve Acrobat Professional’ı içerir.

Adobe Creative Suite 3 Web Premium – Adobe, Photoshop Extended, Illustrator, Flash Professional, Dreamweaver, Fireworks, Contribute Cue, Bridge ve Device Central dahil olmak üzere neredeyse tüm Adobe ürünleri arasında entegrasyona izin vererek web tasarım yazılımını yepyeni bir düzeye taşıyor


Adobe Creative Suite
3 Web Premium – Adobe, Photoshop Extended, Illustrator, Flash Professional, Dreamweaver, Fireworks, Contribute Cue, Bridge ve Device Central dahil olmak üzere neredeyse tüm Adobe ürünleri arasında entegrasyona izin vererek web tasarım yazılımını yepyeni bir düzeye taşıyor.

Adobe Creative Suite 3 Web Standard – Web sitesi tasarımı için mükemmel olan bu grafik yazılımı Dreamweaver, Flash Professional, Fireworks ve Contribute’u entegre eder.

Adobe Creative Suite 3 Production Platinum – Adobe, Bridge, Dynamic Link, Device Central, Acrobat Connect, After Effects, Premiere Pro, Photoshop Extended, Flash Professional, Illustrator, Soundbooth dahil olmak üzere çok çeşitli ürünleri birleştirerek video post prodüksiyonunun zorluklarını çözer , ve Encore


Adobe Creative Suite
3 Production Platinum – Adobe, Bridge, Dynamic Link, Device Central, Acrobat Connect, After Effects, Premiere Pro, Photoshop Extended, Flash Professional, Illustrator, Soundbooth dahil olmak üzere çok çeşitli ürünleri birleştirerek video post prodüksiyonunun zorluklarını çözer , ve Encore. Windows ortamında çalışan profesyoneller için OnLocation ve Ultra’yı da içerir.

Adobe Creative Suite 3 Master Collection – CS3 Master Collection, film, baskı, mobil, Web ve etkileşimli dahil olmak üzere hemen hemen her ortamda oluşturabilmeniz için neredeyse tüm Adobe ürünlerinin entegre edildiği bir bilgisayar grafiği rüyasının gerçekleşmesidir. Ana Koleksiyon, InDesign, Photoshop Extended, Illustrator, Acrobat Professional, Dreamweaver, Fireworks, Contribute, After Effects, Premiere Pro, Soundbooth ve Encore’u içerir. Web uygulamaları Bridge, Cue, Device Central, Stock Photos, Acrobat Connect, Dynamic Link, OnLocation ve Ultra’yı içerir.

Esasen CS3, profesyonellere hedeflerine sorunsuz bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak ürün konfigürasyonları sağlar


Esasen CS3, profesyonellere
hedeflerine sorunsuz bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak ürün konfigürasyonları sağlar. Örneğin, tasarımcılar web sayfası tasarımı, kullanıcı arayüzü tasarımı, oyun geliştirme, e-öğrenme, animasyon ve mobil geliştirme yapabilirler. Video ile çalışanlar kurgu ve prodüksiyon, multimedya, ses düzenleme ve prodüksiyon, görsel efektler yapabilir. Ve elbette, profesyoneller baskı için tasarım yapmanın yanı sıra görüntüleri düzenleyebilir ve birleştirebilir.

Profesyoneller, Windows Vista ve Mac’lerde Tiger ve Leopard dahil olmak üzere çeşitli platformlarda çalıştığı için Adobe grafik tasarım web sitesi yazılımını da takdir ediyor. Ve zaten Adobe ürünlerine sahip olanlar için, bağımsız grafik yazılım programlarından bile CS3’e yükseltmek kolaydır. Son olarak, bir CS3 sürümü satın alan ve daha sonra gelişmiş bir sürüm (örneğin, CS3 Design Standard’dan Design Premium’a geçerek) istediklerine karar verenler kolayca geçiş yapabilirler.

Tasarımcıların yaratıcılığının Adobe’yi adım atmaya ve profesyonellerin yeni zirvelere ulaşmasını sağlayan bir araç seti geliştirmeye teşvik ettiğine şüphe yok


Tasarımcıların yaratıcılığının Adobe’yi
adım atmaya ve profesyonellerin yeni zirvelere ulaşmasını sağlayan bir araç seti geliştirmeye teşvik ettiğine şüphe yok.