Kredi kartı işlemleriniz ne kadar hızlı?

Kredi kartınızı ilk kez kaydırmaya hazır mısınız? Gerçekten mi? Yoksa zaten ikinci kredi kartınıza mı gidiyorsunuz? Bu arada, kredi kartınızı işleme koymanızın uzun sürdüğünü biliyor musunuz?

Reklam

Başlangıç ​​olarak, başvurunuzun kredi kartı işleme aşamasına ve diğer karta sahip olmanızın neden uzun sürdüğüne bakalım.

Reklam

Kredi kartı işlemleriniz ne kadar hızlı?

Kredi kartı işleme aşamasında bankanızın ilk baktığı şey, diğer kredi kartı şirketlerinde bulunan hesabınızdır


Kredi kartı işleme
aşamasında bankanızın ilk baktığı şey, diğer kredi kartı şirketlerinde bulunan hesabınızdır. Normalde kredi kartı işleme aşamasının bu kısmı, bankalardaki insanların kendi kayıtlarıyla ve diğer şirketlerin kayıtlarıyla uğraştığı ve kirlettiği yerdir. Bu, diğer kartlarınız için başvurduğunuzda kredi kartı işlem aşamasının ne kadar sürdüğünü de içerecektir. Bu genellikle, bankanızın gerçekte ne kadar değerli olduğunuzu bulmaya çalıştığı anlamına gelir. Sizi alt gruplara ayırdıkları kısım burasıdır. Bu aynı zamanda, ya iyi bir ödeme yaptığınız ya da belirtmenizden sonra kovalamak için zamanları olacağı anlamına da gelir.

Bu, kredi kartı işleme aşamasında olursa, banka genellikle faturayı size gönderecekleri alternatif bir adres vermenizi ister, bu arada bu, ödeme yapacağınızdan emin olmak istedikleri anlamına gelir! Ve kredi kartı işlemlerinin bu aşamasını egonuzda ufak bir yara ile atlatırsanız, bir sonraki adım ödenmemiş bakiyeniz olup olmadığını veya diğer bankalarda başka kredi kartı işlemleriniz olup olmadığını öğrenmek olacaktır. Bu, kartların nasıl ödeme yapabildiğini bulmaya çalıştıkları ve kredi kartı işleme aşamasını geçtikten sonra onlarınkini ödeyebileceğiniz anlamına gelir. Bunu genellikle, yapamayan bir kişiye takılıp kalmamaları için birkaç kredi kartı için ödeme yapma kapasiteniz olup olmadığını kontrol etmek için yaparlar. Ve bu aşamayı egonuza en az zarar vererek geçtiğinizde, kredi kartı işleme aşamasındaki bir sonraki adım, kimliğinizi ABD vatandaşı olarak doğrulamaktır.

ABD Vatanseverlik Yasası nedeniyle, ABD’de herhangi bir şey almaya çalışan herkesin kimliğinin doğrulanması gerekir çünkü teröristlerin ABD topraklarında herhangi bir şey ele geçirmesini, özellikle de kredi kartı işlemlerinden geçmesini istemezler


ABD Vatanseverlik Yasası
nedeniyle, ABD’de herhangi bir şey almaya çalışan herkesin kimliğinin doğrulanması gerekir çünkü teröristlerin ABD topraklarında herhangi bir şey ele geçirmesini, özellikle de kredi kartı işlemlerinden geçmesini istemezler. Ve kredi kartı işlemlerini aşmanın son kısmı, kontrol etmeleri gereken her şeye sahip olmaları ve şirketlerinin standartlarını karşılamalarıdır, kısacası, bir kredi kartı almak ve kredi kartı işlemlerinden geçmek, siz aktif olan diğer kredi kartlarına sahip olmalıdır. İkincisi, iyi bir ödeme yapmalısınız ve üçüncüsü, kulağa Afganistanlıymışsınız gibi gelen bir soyadınız olmamalıdır, yani. Her neyse, kredi kartı işlemleriniz söz konusu olduğunda sorun yaşıyor olabilirsiniz, çoğu zaman beklemeye değer. Kredi kartları doğru ve düzgün kullanıldığında harika bir finansal araçtır. Kredi kartı sahibinin mali durumunu yönetmesini sağlayacaktır. Kredi kartına sahip olmak aynı zamanda sadece paranızı ve hayatınızı da güvence altına almaz çünkü her zaman bir şey satın almanız veya ödemeniz gerektiğinde nakit veya çek taşımaya kıyasla çok uygundur.

Bir yanıt yazın