Birleşik Krallık Kredi Kartları Edinme Rehberi

Tüm kredi kartları birçok şekil, renk ve boyutta gelir. Sunulacak harika fırsatlardan oluşan kendi listeleriyle farklı türlerde ve markalarda gelirler. İngiltere kredi kartları da bunlardan farklı değil. İngiltere’de bir kredi kartına çevrimiçi başvurduğunuzda, izleyebileceğiniz üç kolay adım vardır. İlk olarak, internette gezinirken bulabileceğiniz İngiltere kredi kartları listesinde arama yapabilirsiniz. Ardından, bu İngiltere kredi kartlarının oranlarını ve ücretlerini yan yana karşılaştırabilir ve eleme sürecine hazırlanabilirsiniz. En iyi seçimlerinizin artılarını ve eksilerini ve avantaj ve dezavantajlarını tarttıktan sonra, sunulan Birleşik Krallık kredi kartlarından hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna artık nihai kararı verebilirsiniz. Daha sonra online olarak formu doldurarak İngiltere kredi kartı başvurunuza devam edebilirsiniz.

Reklam

İngiltere’de kredi kartı almadan önce bilmeniz gerekenler
Gerçekten de “plastik”, insanların para harcama şeklini muazzam bir şekilde yeniden tanımladı. Yalnızca ABD’de, getirdiği mali kolaylık nedeniyle giderek daha fazla Amerikalı kredi kartı kullanıyor. İngiltere söz konusu olduğunda, araştırmalar İngilizlerin yüz milyonlarca kredi kartı borcu olduğunu gösteriyor. Kredi almanın esnek ve erişilebilir bir yöntemi olan çeşitli Birleşik Krallık kredi kartları, tüketicilere nihai kolaylık sağlamak için büyük kredi kuruluşları tarafından sunulmaktadır.

Reklam

Birleşik Krallık Kredi Kartları Edinme Rehberi

İngiltere kredi kartına başvurmak aynı anda hem kolay hem de zor olabilir


İngiltere kredi kartına
başvurmak aynı anda hem kolay hem de zor olabilir. Paranın kendisini harcamakla karşılaştırıldığında şaşırtıcı derecede kolay olabilir. İngiltere’de bir kredi kartı almak, alışveriş çılgınlığına para harcamak kadar kolaydır. Ancak, bir Birleşik Krallık kredi kartınız veya bu konuda başka bir kredi kartınız olduğunda zor olan kısım, aylık faturanın geldiği zamandır. İngiltere’de bir kredi kartı almadan önce, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olmak için bazı kılavuzları ve sözlüğü ziyaret ettiğinizden emin olun. Birleşik Krallık kredi kartınızı seçmeden önce önemli ipuçları aramak, satın alma kararınız konusunda eğitimli olmanıza yardımcı olacaktır. İngiltere’de bir kredi kartı başvurusu için doldurmadan önce bilgilendirilmek, kredi kartı borç tuzağına düşme olasılığınızı da azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Bazı ipuçlarını okumak, Birleşik Krallık kredi kartları listesinden hangisinin finansman ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna kendiniz karar vermenize de yardımcı olacaktır. Özelliklerini, faiz oranlarını ve avantajlarını karşılaştırarak doğru İngiltere kredi kartını seçebilirsiniz. Mevcut Birleşik Krallık kredi kartları arasında, %0 ile kredi kartını bulmalısınız, en iyi oranlara ve bakiye transferleri veya satın almalar için APR’ye sahip. En önemlisi, çevrimiçi kredi kartı başvurusu yapmadan önce açıklamaları dikkatlice okuyarak en düşük oranlı İngiltere kredi kartını aramayı asla unutmayın.

İngiltere’deki En İyi Kredi Kartları
Birleşik Krallık kredi kartlarına her dakika yarım milyon pounddan fazla -her yıl on milyarlarca pound harcandığından- sizin için en iyi kredi kartını seçmek çok önemlidir


İngiltere’deki En İyi
Kredi Kartları
Birleşik Krallık kredi kartlarına her dakika yarım milyon pounddan fazla -her yıl on milyarlarca pound harcandığından- sizin için en iyi kredi kartını seçmek çok önemlidir. İşte İngiltere’deki en iyi kredi kartlarından bazıları. Sunacakları kendi harika fırsat setleriyle, bu Birleşik Krallık kredi kartlarından hangisinin sizin için en iyisi olduğu size kalmış. Listenin başında Mermerler yer alıyor. 52 güne varan faizsiz kredi, 1. 6 ay %0 bakiye transferi ve %14,9 Nisan faizi sunuyor. Neredeyse her şeyin özelleştirilmesini isteyen türden biriyseniz, bu Birleşik Krallık kredi kartı, kartınızın nasıl görüneceğini seçmenize olanak tanır. Ayrıca, hesabınızı çevrimiçi olarak yönetmenizi sağlar. Bu Birleşik Krallık kredi kartı, piyasadaki en güvenli kredi kartı sistemlerinden birinde tasarlanmıştır.

Bakiye transferlerinde %0 APR’den, kart satın alımlarında %15,9 APR’den başlayan, yıllık ücret içermeyen ve 24 saat ücretsiz yardım hattı sunan bir Birleşik Krallık kredi kartı arıyorsanız, Virgin Card’ı denemek isteyebilirsiniz. Bu Birleşik Krallık kredi kartı, harika para indirim fırsatlarıyla dolu özel bir çevrimiçi üyeliğe özel geçiş hakkınız olabilir.
Diğeri ise, size otomatik olarak ürünler için nakliye sırasında ücretsiz satın alma koruması sağlayan Yumurta Kartıdır. Bu Birleşik Krallık kredi kartını ve ayrıca ücretsiz kişisel seyahat kazası sigortası avantajını kullanarak ücretinizin tamamını veya bir kısmını fiilen ödeyebilirsiniz.
Bunun dışında müşteriler bu İngiltere kredi kartını kullandıklarında ev ve seyahat sigortası poliçelerinde de %10 indirim kazanıyor. GM platin kartı ise %14,9 APR, 5 ay boyunca bakiye transferleri ve satın almalarda yıllık %0 ve çevrimiçi hesap yönetimi sunuyor. Bu Birleşik Krallık kredi kartıyla ilgili en iyi şey, kartı ilk kullandığınızda kart sahibinin 100 ücretsiz İndirim Puanı alacak olmasıdır. Bu benzersiz ödül programı, bu İngiltere kredi kartını diğerlerine kıyasla daha eğlenceli hale getiriyor.

Tüm artıları ve eksileri, avantajları ve dezavantajları tarttıktan sonra, artık sizin için en iyi İngiltere kredi kartını seçebilirsiniz


Tüm artıları ve
eksileri, avantajları ve dezavantajları tarttıktan sonra, artık sizin için en iyi İngiltere kredi kartını seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın